tema.formyjob.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» 1. benim ve hep ben olucam
ağaçlandırma EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 11:02 am tarafından Admin

» Suyu bilinçli kullanmanın çözümleri için tema kapmanya başlattı!
ağaçlandırma EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 10:51 am tarafından Admin

» Osmanbey Ağaçlandırılıyor
ağaçlandırma EmptyPaz Ekim 05, 2008 5:51 am tarafından Admin

» "TÜRKİYE 30 YIL SONRA ÇÖL İKLİMİNE GİRECEK"
ağaçlandırma EmptyPaz Ekim 05, 2008 5:49 am tarafından Admin

» 100 Fidan Diktiler
ağaçlandırma EmptyPaz Ekim 05, 2008 5:47 am tarafından Admin

» tema resimleri
ağaçlandırma EmptyPaz Ekim 05, 2008 5:46 am tarafından Admin

» Toprak erozyonunun yoğunluğu
ağaçlandırma EmptyPaz Ekim 05, 2008 5:44 am tarafından Admin

» Ağaç Dikin, Küresel Isınmaya El Koyun!...
ağaçlandırma EmptyPaz Ekim 05, 2008 5:43 am tarafından Admin

» Ormanlarımız Artık Satılığa Çıktı!
ağaçlandırma EmptyPaz Ekim 05, 2008 5:40 am tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En iyi yollayıcılar
Admin
ağaçlandırma Vote_lcapağaçlandırma Voting_barağaçlandırma Vote_rcap 

ağaçlandırma

ağaçlandırma Empty ağaçlandırma

Mesaj  Admin Cuma Mayıs 23, 2008 6:17 am

TEMA’nın Nevşehir’de daha önce çok pasif kaldığını belirten Mustafa UĞUR; “TEMA, Nevşehir’de Orhan ÇALIK’ın görevi üstlenmesinin ardından büyük bir başarı grafiği göstermeye başlamıştır. Kendilerine yaptıkları çalışmalardan ötürü teşekkür ediyorum. TEMA ile ilgili her konuda destek vermeye Türk Eğitim-Sen hazırdır” dedi.

Nevşehir’de ağaçlanmaya ve ağaçlandırmaya en fazla destek veren kuruluş’un Türk Eğitim-Sen olduğunu da açıklayan Mustafa UĞUR; “2001 yılında Göre Beldesine şube üyelerimiz ile birlikte 1000 ağaç dikerek yıllardır bakımını üstlenip o bölgede bir hatıra ormanı oluşturduk. Biz, kendi imkanlarımız ile kuraklaşmaya bir nebze de olsa dur demeye çalıştık. Ama Nevşehir’de onlarca kuruluş göstermelik ağaç dikerek bakımını yapmıyor ve ağaçların kısa bir süre sonra kurumasına neden oluyor. Böyle göz boyamaya yönelik yapılan her çalışmaya karşıyız” dedi.

Tema Nevşehir Temsilcisi Orhan ÇALIK ise; “Sivil toplum örgütleri bir ilin, bir ülkenin gelişmesinde en büyük rolü oynayan kuruluşlardır. Bu anlamda Nevşehir’de Türk Eğitim – Sen Nevşehir Şubesi ve başkanı Mustafa UĞUR’da çok büyük çalışmalar sergilemektedir. Kendisine canı gönülden teşekkür ediyoruz” dedi.

TEMA ile ilgili de bilgiler veren ve halkı duyarlılığa davet eden Orhan ÇALIK; “Nevşehir’de 300’e yakın üyemiz var öncelikli hedefimiz üye sayımızı artırmaktır. Diğer bir konu ise Nevşehir’de konusunda uzman ve duyarlı kişilerden oluşan bir yönetim oluşturmaya çalışıyoruz. Bu öncelikleri başardığımızda Nevşehir’de sesini ve çalışmalarını her geçen gün artıran bir TEMA görüntüsü vereceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın. Nevşehir halkı bizden desteğini esirgemesin” dedi.

Ziyaret esnasında TEMA’ya üye olan Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa UĞUR, Orhan ÇALIK’tan bir miktar üye formu alarak TEMA’ya üze kazandırma çalışması yapacaklarını da vurguladı.
Admin
Admin
Admin

http://tema.formyjob.net